Maraş Haber
En Çok Görüntülenenler
Maraş Haber
image_pdfimage_print

Kahramanmaraş’ın kış turizminde önemli bir yeri olan Yedikuyular cumartesi günü Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Simya Eğitim Kurumlarının ortaklaşa düzenlediği büyük bir “KAR”NAVALA ev sahipliği yaptı.

TRT Haber’inde katıldığı  “KAR”NAVAL büyük bir ilgi gördü.

Simaya Eğitim Kurumları öğretmenleri, veliler, öğrenciler ve vatandaşlarımızın katıldığı “KAR”NAVAL, Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammet KASAP’ın yaptığı açılış konuşması ile başladı.

Üç metre karın bulunduğu Yedikuyular’da Simya Eğitim Kurumları tarafından “KAR”NAVAL için özel olarak hazırlanan pistte öğrenciler tarafından hazırlanan karton kızak yarışı, kardan edem yarışması, havacılık gösterisi, dondurma şovu, kar güreşi, DJ gibi etkinlikler “KAR”NAVAL’ a renk kattı.

 

 

 

“KAR”NAVAL’a  katılan öğrenciler ve veliler ateş başında bol bol oynayıp, halay çekerek “KAR”NAVAL’ın  tadını çıkardılar..

“KAR”NAVAL’ da yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere çeşitli ödüller verildi. “KAR”NAVAL ‘da emeği geçen kişi ve kurluşlara Simya Eğitim Kurumları yöneticileri tarafından plaket takdim edildi.

 

 

Simya Eğitim Kurumları tarafından  ilk kez düzenlenen bu “KAR”NAVAL ‘ın güzel başlangıç olduğunu belirten Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammet KASAP,“ Simya Eğitim Kurumları olarak bu karnavalı gelenekselleştirerek bunu her yıl gerçekleştirmek istiyoruz. Bu bizim için tecrübe ile birlikte güzel bir başlangıç oldu. Bu karnaval organizasyonunda bizim le birlikte olan başta Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemize, emeği geçen ve katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

“KAR”NAVAL Simya Eğitim Kurumları tarafından getirilen ve tüm misafirlerin el üzerinde taşıyarak açtıkları dev türk bayrağı gösterisi ile son buldu.

 

Simya Eğitim Kurumlarından “KAR”NAVAL

Kahramanmaraş’ın kış turizminde önemli bir yeri olan Yedikuyular cumartesi günü Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Simya Eğitim Kurumlarının ortaklaşa düzenlediği büyük bir “KAR”NAVALA ev sahipliği yaptı. TRT Haber’inde katıldığı  “KAR”NAVAL büyük bir ilgi gördü. Simaya Eğitim Kurumları öğretmenleri, veliler, öğrenciler ve vatandaşlarımızın katıldığı “KAR”NAVAL, Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammet KASAP’ın yaptığı açılış konuşması ile başladı. […]



Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa


MarasHaber.NET Anadolu Ajansı üyesidir.




Çanakkale Savaşları 101. Yıl Tanıtım Gezileri ve Şehitlik Turları
Çanakkale Şehitlik Turları: http://www.canakkalesehitlikturlari.com/kategori/canakkale-gezi-turlari/
Çanakkale Şehitlik Turu : http://www.canakkale.net.tr/kategori/canakkale-gezi-turlari
Çanakkale Turu : http://www.canakkaleturu.net/category/canakkale-turlari
Çanakkale Turları : http://www.canakkaleturlari.net/kategori/canakkale-turlari/
Çanakkale Gezisi : http://www.canakkalegezisi.net/kategori/canakkale-gezisi/
Çanakkale Şehitlik Turları, Çanakkale Gezisi, Çanakkale Turları, Çanakkale Turu, Çanakkale Şehitlik Turu