Maraş Haber
En Çok Görüntülenenler
Maraş Haber
image_pdfimage_print

www.marashaber.net Olarak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını ve Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un şehrin ufkunu açtığı projeleri vatandaşlara sorduk.

Röportaj yaptığımız bazı vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmasını yeterli bulurken bazı vatandaşlar’da yeni dönemde Mega projelerin olması gerektiğini söyledi.

Özellikle yedi kuyular kayak merkezinden çok memnun olduklarını kaydeden vatandaşlar kılavuzlu mesire alanın oradaki yapay plajında tamamlanmasıyla birlikte hem kış hem de yaz sezonunda şehrin bir cazibe merkezi olabileceğine dikkat çektiler.

İşte vatandaşların Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu çalışmaları nasıl değerlendiriyorsunuz? Ve Başkan Erkoç’un projelerini beğendiniz’mi, sorularına vermiş olduğu o cevaplar;

 

Ali CAN / ESNAF

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin yaptığı çalışmalardan memnunuz. Özellikle Kayak merkezi, üst geçitler ve tünelleri yaptığı için teşekkür ederiz.

BETÜL KARAAĞAÇ /  ÖĞRENCİ

Belediye başkanımız Erkoç’un çalışmalarını beğeniyorum özellikle Kahramanmaraş gibi bir yerde kayak merkezi yapılması bizi çok sevindirdi.

ŞÜKRİYE TOLU / ÖĞRENCİ (ELBİSTAN)

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin merkezde ve ilçelerde yaptığı çalışmaları beğeniyorum özellikle Kahramanmaraş gibi bir yerde kayak merkezi açılması çok güzel ve farklı oldu. Gittiğimizde çok eğleniyoruz ve sezonun tekrar açılmasını dört gözle bekliyoruz. Ben Elbistanlıyım Elbistan’a çok güzel ve büyük bir park yaptı emekleri için teşekkür ediyorum.

VOLKAN KÖLEBAY / ESNAF

Esnaf olarak belediye başkanımızdan memnunuz. Bizim yanımızda her zaman yaptığı hizmetler çok güzel. Özellikle otopark konusunda sorun yasıyorduk. Vatandaş tam alışamasa da zamanla alışacaklardır. Oyum yıne Erkoç’a.

HALİM PINAR / ESNAF

Çarşı çok güzel oldu. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz çok iyi çalışıyor. Sayın Erkoç yine aday olsa yine oyumu ona veririm.

 

 

 

Halime ARSLANHAN / ÇALIŞAN

Belediye başkanımız Fatih Mehmet Erkoç’un yaptığı hizmetleri beğeniyoruz bence devam etmeli. Yedi kuyular kayak merkezini kullanıyoruz.  Arkadaşlarımızı davet ediyoruz. Çok memnunuz trafik sorununada çözüm bulmasını istiyoruz. Bir dönem daha devam edebilir. Oyumuz kendisine.

ESMA AREL / ÇALIŞAN BAYAN

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin Yaptığı çalışmalardan memnunum birçok aktiviteler yapılacak yerler yapıldı parklar bahçeler. Özellikle kayak merkezi harika oldu, tüm çalışmalarının Hepsinden memnunum.

İSMAİL KANAT  / VATANDAŞ

Başkan Erkoç geldiği günden bu yana gerçekten başarılı bir şekilde çalışıyor. Yani şehrimizi geliştirmek için elinden geleni fazlasıyla yapıyor. Oyum yine ona.

MİSLİNA KÜÇÜKÖNDER / ÇALIŞAN BAYAN

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin ve başkanının çalışmalarını çok başarılı buluyorum özellikler yedi kuyular kayak merkezinde çok eğleniyorum gelecek seçimlerde aday olursa yine oy veririm.

KENAN KORKMAZ / ESNAF

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye başkanının yaptığı hizmetlerden memnunuz alt geçit üst geçit yaptılar parklar yaptılar özellikle millet bahçesi gerçekten güzel bir alan oldu çok memnunuz.

NURSEMA GÜNDÜZ / ÖĞRENCİ

Belediyelerden hiçbir şikâyetimiz yok suyumuz temiz mahallelerde temizlikler var. Belediye işlerini yapıyor. Seçimlerde yine oyumu Mehmet fatih Erkoç’a veririm…

ÖMER ASAF / ESNAF

Başkanımızın şuan ki yaptığı çalışmalardan memnunuz. Reklamlarda görüyoruz. Her yerde çalışmalar var. Alt geçitler üst geçitler yaptı. Ufak tefek sıkıntılar var. Onlarda hallolacak inşallah.

 

FUNDA AKÇAĞLAR / BAYAN ÇALIŞAN

Belediye başkanı Erkoç’un yaptığı çalışmaları beğeniyorum. Özellikle menzelet mesire alanını çok seviyorum, tekne turları çok iyi oldu. Gençleri düşünüyor bir sonraki seçimlerde yine oy veririm.

MUSTAFA TANIR /ÇALIŞAN

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye başkanı Mehmet fatih Erkoç’un çalışmaları gerçekten çok güzel Kahramanmaraş yavaş, yavaş gelişiyor güzel bir şehir oldu sayesinde.

MAŞİDE / EV HANIMI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin ve başkanının çalışmalarını beğeniyorum sadece çalışanları değil ev hanımlarınıda düşündü mikro kredi kamek kurslarını açtı oyum yine gelecek seçimlerde Erkoç’a olacak.

HÜSEYİN SAYKIN / VATANDAŞ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve başkanımız Fatih Mehmet Erkoç’a yapmış olduğu çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum, yürütmüş olduğu sosyal tesis çalışmaları, modern mesire alanları ve yolları daha rahat kullanabilecek hale getirme çalışmalarını çok beğendiğimi ve yaptığı çalışmalardan dolayı Sayın Fatih Mehmet Erkoç’a teşekkür ederim.

YASEMİN ÇAN / ÖĞRENCİ

Mehmet fatih Erkoç un yaptığı çalışmaları takip ediyorum özellikle üniversite öğrencileri gezecek yer bulamıyordu. Şimdi gidecek gezecek yerler çoğaldı. Daha güzel oldu birde isteğimiz var kendisinden daha çok sanatçı getirsinler konsere gidelim. Belediye başkanına teşekkür ediyorum.

 

TÜLAY HANIM / ÖĞRENCİ

15 Temmuz millet parkını çok beğeniyorum 7 kuyular menzelet barajı yani Kahramanmaraş’ın kültür ve tarihi olarak gezilecek yerleri oldu gençlerin gidebileceği yerler oldu. Yol kavsak ve su sorunu çözüldü. Büyükşehir belediyesine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.

EYÜP DAĞ / ŞÖFÖR

Genel olarak Kahramanmaraş büyükşehir belediyesinden ve başkanımızdan memnunuz. Ama verilmiş sözler vardı daha yapılmadı. Batı köyleri için köprü sözü verilmişti daha bu konuda çalışma yapılmadı. Ve bu konuda başkanımızdan köprümüzü yaptırmasını istiyoruz.

ABDULLAH KUZU / ESKİ MUHTAR VE KIBRIS GAZİSİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin ve başkanın çalışmalarını beğeniyoruz özellikle bizlere yapmış olduğu hizmetler gerçekten çok güzel köylerle şehir merkezinin bir farkı kalmadı bu’da saolsun başkanın azimli çalışmasından kaynaklanıyor.

CEYLAN KARACA / SAĞLIK ÇALIŞANI

Genel anlamda yapılan çalışmalar çok güzel ben başkanımızı samimi ve özverili olarak görüyorum. Ufak tefek eksiklikler var o kadarlıkta olur belediye başkanımız elinden geleni fazlasıyla yapıyor. Özellikle samimi olmasını beğeniyorum. Gelecek seçimlerde yine oyumu Mehmet fatih Erkoç’a vereceğim.

HACI ER / VATANDAŞ

Kahramanmaraş’ta güzel bir değişim var. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemize Teşekkür ediyoruz. Daha iyi olabilir. Halkın yanında ve vatandaşın yanında. Gelen vatandaşla birebir ilgileniyor bu yönünü takdir ediyorum.

AHMET KARA

Yapılan hizmetlerden çok memnunuz yapılan hizmetlerde eksiklikler var ama zamanla iyi olacağına inanıyorum ve kendisinden ricam hakla olan bu samimiyeti kaybetmesin.

RUKİYE HANIM / ÖĞRENCİ

Şehir görsel açıdan ilerledi. Yani çiçeklendirme çalışmaları ve trafiği rahatlatma gayretini olumlu buluyorum. Kahramanmaraş’ın daha da gelişmeye ihtiyacı var. Umarım daha iyi olur Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye çalışanlarına ve başkan Erkoç’a teşekkür ediyoruz

 

SEVİM HAYTA / ÖĞRENCİ

Yapılan hizmetleri takip ediyorum özlellikler üst geçit ve alt geçitler mesire alanları çok güzel ama trafiğe de çözüm bulsalar keşke özellikle çarsıda yürümekte zorlanıyoruz gerekiyorsa Trabzon Caddesi trafiğe kapatılsın.

HAZAL HANIM / ÖĞRENCİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin yaptığı hizmetler güzel buluyorum Merkeze yaptığı hizmetler çok güzel kırsal mahallelere biraz daha hizmet gerekiyor ama genel anlamda başarılı buluyorum.

NURAY HANIM / EV HANIMI

Otobüs durakları çok güzel oldu halkın yanında olduğunu hissettiriyor Yaptığı her şeyden memnunum Allah razı olsun Mehmet fatih Erkoç başkanımdan.

BEYTULLAH BEY / ESNAF

Ben dışarıdan bakan bir insan olarak çalışmaları iyi buluyorum açıkçası eksikleri var zamanla daha iyi olacaktır. Ayrıca kişilik olarak’ta Mehmet fatih Erkoç çok iyi bir insan.

CUMA ÖZBEK

Mehmet fatih Erkoç genel anlamda iyi eksikler var onlarında ilerleyen zaman içerisinde düzeleceğine inanıyorum. Özellikle yedikuyular kayak merkezi çok güzel oldu kendisinden ricamız teleferik yapacaktı onuda yapmasıdır.

MUSTAFA TEPEBAŞ / ESNAF

Doların yükselmesiyle işler durdu. Çarsı konusunda gelince de yön tabelası tanıtım tabelası yok onlarda olursa hiçbir sıkıntımız kalmayacak inşallah… Mehmet fatih Erkoç’un çarşıya daha sık gelmesini istiyoruz.

 

 

MERVE AKAR / SAĞLIK ÇALIŞANI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin yaptığı hizmetleri seviyorum. Yedi kuyular kayak merkezi âliye izzetbegoviç parkı menzelet mesire alanı kısacası gençler ve halk için gerçekten güzel alanlar oldu oyumu yine ona vereceğim.

AYŞEGÜL HANIM / EV HANIMI

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz gayet iyi çalışıyor fakat bazı yanlış karar ve uygulamaları olduğunu düşünüyorum. Kıbrıs meydanının defalarca yapılıp bozulması gibi. Fakat alt geçit üst geçit akıllı kavşaklar gayet yerinde bir çalışma bence.

RECEP ÇOLAK / GİTARİST

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin ve Erkoç’un çalışmalarını beğeniyorum fakat eksikleri var. İlerleyen zamanlarda daha’da gelişeceğini düşünüyorum oyumu yine Erkoç a veririm.

HALİT GÖK / ESNAF

Hizmet olarak küçük sıkıntılar var ama genel anlamda başkanımızdan memnunuz. Cumartesi pazarının yerini değiştirilmesi lazım. Alt yapı sıkıntılarının çözülmesini istiyoruz. İnternet sağlayıcısı ile belediye arasında bir iletişim sıkıntısı var. Onu halletmesi lazım. sokak lambalarında sıkıntı vardı. Yeniyapıldı. Yavaş, yavaş sorunlar çözülüyor ileriye yönelik çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

HALEF TUNÇ / MUHARİP GAZİ VE ESKİ MUHTAR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz çok ilerde. Mesela eskiden kurbanlar kesildiği zaman öyle ortada pislikleri kalırdı şimdi kesecek yeri ayarlıyorlar sonra mahalle aralarını anında temizliyorlar Erkoç Başkanımızdan memnunuz çok şükür.

MELİKE KAHVECİ /  VATANDAŞ

Belediyemizin yaptığı hizmetlerden memnunuz. Sadece iletişim noktalarından dolum noktalarında sıkıntı var bu konuyu çözümlemesini istiyoruz.

SÜHEYLA ADANALI/ ÖĞRENCİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin Yaptığı hizmetlerden memnunuz. Yedi kuyular kayak merkezi park bahçeler çok güzel başkanımızdan ricamız otobüs saatleri erken bitiyor yaz döneminde biraz daha geç saatlere kadar seferler olsun.

 

 

Gül KISA/ EKİNÖZÜ

Şimdilik memnunuz güzel çalışmalar var. Ekinözü’ne yaptığı parktan dolayı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz, Her şeyi mükemmel yollar üst geçitler yaptı teşekkür ediyorum. İlerleyen zamanlarda daha büyük projeler bekliyoruz. Gelecek seçimlerde tekrar aynı ekibi görmek istiyoruz.

RIZA GÖK

Biz çok memnunuz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz biz esnaf olarak çok memnunuz. Çarsı bası camisinin üst tarafına mutfak müzesi yapıldı birde buraya konak restore etti. Ama Buraları gösteren bir tabela istiyoruz onuda yaptıkları zaman hiçbir sıkıntı kalmayacak inşallah.

MECİT BAYTON/ İŞ ADAMI

Sayın Erkoç, Gerek vizyonu gerekse güzel projeleriyle kente iyi hizmetler sunuyor Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a yapmış olduğu çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum, yürütmüş olduğu sosyal tesis çalışmaları, hizmete açılan kayak merkezi mesire alanları ve yolları daha rahat kullanabilecek hale getirme çalışmalarını çok beğeniyorum yaptığı çalışmaları başarılı buluyorum.

 

KAHRAMANMARAŞ’TAN ERKOÇ’A TAM DESTEK

www.marashaber.net Olarak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını ve Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un şehrin ufkunu açtığı projeleri vatandaşlara sorduk. Röportaj yaptığımız bazı vatandaşlar Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmasını yeterli bulurken bazı vatandaşlar’da yeni dönemde Mega projelerin olması gerektiğini söyledi. Özellikle yedi kuyular kayak merkezinden çok memnun olduklarını kaydeden vatandaşlar kılavuzlu mesire alanın oradaki yapay plajında tamamlanmasıyla birlikte hem […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa


MarasHaber.NET Anadolu Ajansı üyesidir.
Çanakkale Savaşları 101. Yıl Tanıtım Gezileri ve Şehitlik Turları
Çanakkale Şehitlik Turları: http://www.canakkalesehitlikturlari.com/kategori/canakkale-gezi-turlari/
Çanakkale Şehitlik Turu : http://www.canakkale.net.tr/kategori/canakkale-gezi-turlari
Çanakkale Turu : http://www.canakkaleturu.net/category/canakkale-turlari
Çanakkale Turları : http://www.canakkaleturlari.net/kategori/canakkale-turlari/
Çanakkale Gezisi : http://www.canakkalegezisi.net/kategori/canakkale-gezisi/
Çanakkale Şehitlik Turları, Çanakkale Gezisi, Çanakkale Turları, Çanakkale Turu, Çanakkale Şehitlik Turu